Каталог товарів

Гартоване і гібридне скло - основні їх відмінності

Категорії

Компанія Pixsel пропонує своїм клієнтам альтернативу вибору захисного матеріалу для автомобільних мультимедійних систем. Залежно від якості екрану ми можемо запропонувати або гібридне, або гартоване скло для авто. Інколи на одну і ту ж модель ми пропонуємо два, а часом і три видо захисних покриттів для автомобіля. Давайте зупинимося на кожному з покриттів окремо і поговоримо про їх переваги і відмінності.

Основні характеристики гібридного скла

І так давайте почнемо з гібридного скла. Що ж це таке. Гібридне скло для автомобіля - це синтез скловолокна (приблизно 35%), спеціального жорсткого пластика (приблизно 45%), клейової основи (10%) і олеофобним нано покриття (10%) Коротко пройдемося по характеристикам гібридного скла:

 1. Легка установка за рахунок спеціального клейового складу "Bubble free". Просто прикладіть скло до поверхні і протягом однієї хвилини повітря вийде самостійно. Ні в якому разі не використовуйте воду. Це небезпечно для ваших мультимедійних систем. Скло встановлюються виключно на суху поверхню !!
 2. Гібридне скло на авто має надзвичайну еластичність, за рахунок чого пошкодити його під час установки практично неможливо. Швидка і понад легка установка - це величезний плюс.
 3. Дуже легкий демонтаж. Якщо між екраном автомобіля і захисним склом потрапила смітинка, або ви неправильно відпозиціонувати скло на самому початку установки, просто злегка піддіньте скло і, без найменшого ризику пошкодити його, акуратно зніміть. Видаліть пил спеціальними клейкими стіками і встановіть заново. Ніяких проблем.
 4. В асортименті представлений матовий відтінок захисних стекол. Дуже актуальне як для приладових панелей, так і для багатьох екранів автомобіля.
 5. Тривалий термін експлуатації
 6. Стійкість до подряпин
 7. Чітка робота сенсора
 8. Кришталева прозорість

Основні характеристики гартованого скла

Наступним на черзі розглянемо характеристики гартованого скла. Пару слів про його склад. 80% це безпосередньо гартоване скло японського виробництва Asahi. 5% еластичний пластик, 15% це клейова основа і олеофобне нано покриття. Давайте коротко виділимо переваги гартованого скла Asahi.

 1. Швидка установка за рахунок спеціального клейового складу "Bubble free". Просто притиснути скло до поверхні і протягом однієї хвилини повітря вийде самостійно. Ні в якому разі не використовуйте воду. Це небезпечно для ваших мультимедійних систем. Скло встановлюється виключно на суху поверхню !!
 2. За рахунок спеціальної технології виготовлення, гартоване скло для авто має хорошу еластичність, при відносно високій товщині, що забезпечить легку безпечну установку.
 3. При необхідності можливий акуратний демонтаж скла і зворотна установка.
 4. Надійність понад міцного скла забезпечить максимальний захист мультимедійних систем не тільки від подряпин, але і від більш серйозних механічних пошкоджень.
 5. Виняткова точність роботи сенсора
 6. Ідеальна прозорість
 7. Відмінний олеофобний шар.

Тепер підіб'ємо підсумки і порівняємо гібридні скла з розжарюваними від компанії Pixsel по найважливішим параметрам і поставимо їм бали. Побачимо - які скло набере більшу кількість балів.

 1. Якість. Однаково хороше на обох типах продукції (Г5 / К5)
 2. Установка. Легка і швидка в обох типах продукції. Для деяких типів дисплеїв краще підходить гібридне скло, для деяких - гартоване скло. У разі необхідності дамо рекомендації. 5/5
 3. Зносостійкість. Гартоване скло має велику зносостійкість виходячи зі своїх технічних характеристик. Але як показує практика два види скла надійні в експлуатації. Г4 / К5
 4. Демонтаж. За рахунок більшої еластичності гібридне скло трохи легше демонтувати і встановити заново. Але в цілому що на розжареному, що на гібридному склі процес демонтажу не є трудомістким. Г5 / К4
 5. Асортимент. Компаныя Pixsel має великий асортимент як гібридних, так і розжарюваних стекол. Ми здійснюємо покриття 90% усіх запитів від клієнтів. В даний момент розжареного трохи більше тому Г4 / К5
 6. Відтінки. Гібридне скло представлене як в матовому так і в глянсовому виконанні. Гартоване скло виключно в глянсовому. Г5 / К4
 7. Ціна. Цінова політика гібридного і гартованого скла відрізняється не сутьтєво. Тому можна сказати, що цінова політика майже однакова. Тому оцінка буде однаковою Гібрид 5/5
 8. Прозорість 5/5

Ітак, ми бачимо, що і каленне і гібридне скло набирають однакову кількість балів. Ми хотіли пояснити, що це рівнозначні продукти з дуже схожими технічними характеристиками. Клієнт залишиться задоволеним обома видами товарів. Ми розповіли основні особливості двох видів стекол, ну вибір завжди за клієнтом! Так що вибирайте!

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*